statystyki szczegółowe

Aktualności

U-8 wyautowane z Sokołem

• autor: ftb2user_1476100994., 2017-05-15 09:38

W gorące sobotnie popołudnie, nasz zespół U-8 zmierzył się w pierwszym meczu rundy rewanżowej z zespołem Sokoła Warszawa.

Mecz zaczęliśmy dość nerwowo, szarpanymi akcjami Damiana Laskusa, Nikodema Fokta i Szymka Cieślika. Gospodarzom, było to na rękę i przerywali nasze akcje, finezyjnymi wybiciami piłki na auty. Najjaśniejszą postacią w tej kwarcie w naszym zespole był Bartek Jóźwiak (Sergio Ramos) , który mijał naszych rywali jak tyczki na treningu. W końcu po jednej z akcji Damian Laskus wyprowadził nas na prowadzenie.

Druga kwarta niczym nie różni się od pierwszej, gramy nerwowo i momentami zbyt indywidualnie. Po zamieszaniu w polu karnym rywali do piłki doszedł Nikodem Fokt i podwyższył nasze prowadzenie. Goście przeprowadzili jedną akcję pod naszym polem karnym i niestety dość szczęśliwie zdobyli gola. Po drugiej kwarcie 2:1 dla nas.

W trzeciej kwarcie wydarzyło się najgorsze. Indywidualny błąd popełnił nasz Sergio:) i mieliśmy remis. Dodatkowo nasz bramkarz niezamierzenie położył i podniósł piłkę, w momencie gdy nie opuściła ona placu gry i surowy sędzia podyktował rzut wolny pośredni w naszym polu karnym. Rzut był wykonywany dwukrotnie, niestety podczas drugiej próby, piłka po rękach Antka Bąka wpada do naszej siatki i po raz pierwszy przegrywamy w tym meczu 2:3. rzucamy się do ataku ale brakuje czasu.

Na czwartą kwartę wychodzimy z jasnym trenerskim przekazem, gramy o pełną pulę.... Niestety po kilku akcjach piłka obija, a to poprzeczkę, a to minimalnie mija bramkę gospodarzy. Coraz bardziej nerwowo zerkamy na zegarek.......i w końcu jest wpada upragniona trzecia bramka po strzale Damiana Laskusa - brawo TY!!! Mamy pięć minut do końca, ale niestety nie strzelamy czwartej bramki i wywozimy z Sokoła remis.

Skład: Tomek Osiak, Antek Bąk, Franek Tomaszewski, Kamil Baranowski, Filip Wojciechowski, Bartek Jóźwiak, Szymon Szczepański, Karol Główka, Nikodem Fokt, Damian Laskus, Szymon Cieślik (C).

Bramki: D. Laskus x2, N. Fokt

Jak nie można meczu wygrać to należy go zremisować!!!!

Patrząc na wyniki w naszej grupie w ten weekend ten punkt jest bardzo ważny.

Za tydzień gramy na gorącym terenie w Miętnym, cel jeden dobra zabawa i zwycięstwo!!!!

Musimy jednak mocno poprawić naszą skuteczność i współpracę między zawodnikami szczególnie w formacji ofensywnej.

Trenerze - trener na Miętne nie ubiera już tej pechowej koszulki:)