statystyki szczegółowe

Aktualności

ZIMNY PRYSZNIC U-8 W KARCZEWIE

• autor: RODZIC, 2017-05-11 09:11

Zespół rocznika 2009/2010 odrabiał ligowe zaległości doznając pierwszej w tym sezonie, dotkliwej porażki z zespołem Mazura Karczew (10:3).

(Więcej w rozwinięciu)

Na pierwszą kwartę meczu w Karczewie nasz zespół "nie dojechał". Zanim zdążyliśmy się obejrzeć, używając terminologii bokserskiej sędzia liczył nas pięciokrotnie. Pierwsza kwarta 0:5 ustawiła cały mecz. Gospodarze byli skuteczni do bólu, a my chyba dalej byliśmy na rozgrzewce.

W drugiej kwarcie próbowaliśmy przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika, co nam się czasami udawało. Po jednej z akcji, Franek Tomaszewski strzałem zza pola karnego zdobył pierwszego gola. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów i straciliśmy trzy bramki. Wynik 1:8.

Trzecia kwarta śmielsza w naszym wykonaniu. Częściej gościmy pod polem karnym naszych przeciwników a przede wszystkim zaczynamy troszkę więcej walczyć (szkoda, że tak późno). Po jednej z akcji, Bartek Jóźwiak wypuścił pięknym podaniem na prawym skrzydle Szymka Cieślika a ten wchodząc w pole karne, oddał plasowany strzał w długi róg bramki i mieliśmy 2:8.

Czwarta kwarta to obustronne akcje. Stwarzamy sobie kilka okazji, po jednej z nich Damian Laskus strzela bramkę. Niestety tracimy dwie kolejne bramki i wynik końcowy 3:10.

Brawa dla skutecznej drużyny Mazura Karczew.

Bramki: F. Tomaszewski, Sz. Cieślik, D. Laskus

A my podnosimy głowy, mamy nad czym pracować!!!

Na ten mecz, z powodu choroby nie dojechali nasi podstawowi bramkarze: Antek i Tomek.

CHŁOPAKI DUŻO ZDROWIA, BARDZO WAS POTRZEBUJEMY NA SOBOTNI MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!