statystyki szczegółowe

Aktualności

U-8 nie zwalnia tempa!

• autor: ftb2user_1476100994., 2017-04-10 10:59

W minioną sobotę, zespół U-8 trenera Daniela podejmował ekipę Sabio Miętne. Spotkanie stało na dobrym poziomie i było wyrównanym pojedynkiem. Pierwszą bramkę po indywidualnej akcji zdobył Damian Laskus. W drugiej części pierwszej kwarty bramkę po strzale z dystansu strzelił Kamil Baranowski. Ten sam zawodnik w drugiej kwarcie podwyższył wynik spotkania na 3:0 po pięknym strzale z dystansu. Czwartą bramkę po asyście Nikodema Fokta zdobył Damian Laskus. Piątą i ostatnią bramkę w tym meczu dla nas zdobył Karol Główka po dograniu piłki przez Damiana Laskusa. Ostateczny wynik spotkania 5:3 dla RKS-u. Brawa należą się również naszym przeciwnikom, którzy postawili nam trudne warunki. Po dwóch kolejka mamy komplet punktów i z optymizmem patrzymy w przyszłość.