statystyki szczegółowe

Aktualności

Pewne zwycięstwo Rocznika 2009/2010

• autor: ftb2user_1476100994., 2017-04-04 08:51

W niedzielę 2 kwietnia, podopieczni trenera Daniela - Rocznik 2009/2010 podejmował zespół Sokoła Warszawa. Pierwszą bramkę po indywidualnej akcji zdobył Damian Laskus, następnie pięknym strzałem z dystansu popisał się Filip Wojciechowski. Trzecia bramka padła po rzucie rożnym, Szymon Cieślik dośrodkował, Damian Laskus dołożył nogę i mieliśmy 3:0. Pierwsza kwarta nieco uśpiła naszych zawodników, dlatego na czwartą bramkę musieliśmy trochę poczekać, ale warto było. Była to najładniejsza bramka tego spotkania. Ponownie rzut rożny wykonywał Szymon Cieślik, wycofał piłkę w okolicę linii pola karnego, do piłki doskoczył Franek Tomaszewski i przepięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Sokoła. Po dwóch kwartach 4:0. W trzeciej kwarcie doczekaliśmy się piątej bramki. Nikodem Fokt wywalczył piłkę na naszej połowie, pięknie wypuścił na wolne pole Szymka Cieślika, ten wyprzedził obrońcę, wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem przy słupku umieścił piłkę w bramce. W czwartej kwarcie straciliśmy bramkę, goście strzelili nam gola po rzucie wolnym. Wynik końcowy 5:1 dla Boru.

Brawo chłopcy, dziękujemy za walkę i zwycięstwo!!!

Miejmy nadzieję, że na następnym meczu, którego będziemy gospodarzami piłkarze będą mogli skorzystać z łazienki i ktoś w końcu odkręci wodę!!!