Podsumowanie obozu sportowego "Piłkarska kadra czeka"

• autor: trenerrks, 2015-08-11 22:19

W dniach 5-12 sierpnia odbył się kolejny obóz sportowy zorganizowany przez RKS BÓR REGUT. Tym razem po raz pierwszy przebywaliśmy w Ustroniu Morskim. Mieszkaliśmy w ośrodku wypoczynkowym "Janosik", w którym mieliśmy znakomite warunki mieszkaniowe.

W obozie udział wzięło 65 piłkarzy z terenu Gminy Celestynów. Po raz pierwszy w naszym obozie uczestniczył rocznik 2007, żaki trenera Jacka świetnie radziły sobie podczas treningów oraz codziennego życia na obozie sportowym. SUPER jesteśmy z Was dumni.

W czasie obozu odbyliśmy dużą liczbę treningów. Trenowaliśmy na Orliku  w Ustroniu Morskim, kompleksie boisk w Dygowie, na boisku klubu ‘Astra’ Ustronie Morskie. Mecze kontrolne rozgrywaliśmy także w Kołobrzegu.

Niestety podczas ostatniego meczu kontrolnego urazu stopy nabawił się Rafał M. i ostatecznie noga wylądowała w gipsie. Rafał trzymamy kciuki i liczymy na szybki powrót do ZDROWIA.

Treningi odbywały się przynajmniej dwa razy dziennie i charakteryzowały się dużą jakością, różnorodnością oraz intensywnością. Oprócz zajęć na boisku prowadziliśmy także zajęcia na plaży oraz basenie.

Jak zwykle oprócz dużej ilości treningów, nie zabrakło czasu na inne atrakcje. Na plaży, oprócz grania w piłkę, korzystaliśmy również z uroków słońca, kąpaliśmy się w morzu, urządzaliśmy zabawy na piasku,

Serdecznie DZIĘKUJEMY i GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w obozie sportowym !!!

Dziękujemy również rodzicom za zaufanie, jakim nas – trenerów i opiekunów obdarzyli, powierzając pod naszą opiekę Swoje największe Skarby !!!

Ponadto serdecznie dziękujemy Panu Arturowi Wojciechowskiemu Prezesowi klubu RASEL Dygowo, który wspomógł nas w sprawach organizacyjno – sportowych oraz udostępnił doskonale przygotowane obiekty sportowe.

Na FB akademii  pojawiła się duża liczba zdjęć z obozu letniego- zapraszamy do oglądania.